
| Fatning: | GU10 |
| Watt: | 7W |
| Antal lyskilder: | 1 |
| Højde: | 12,5 cm |
| Diameter: | 17 cm |
| Dybde: | 23,6 cm |
| IP-klassificering: | IP21 |
| Materiale: | Kobber |
| Produktionsland: | SE |
| Model Udendørslampe: | Nedlys |
| Vare-ID: | 7512024 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn