
| Farve: | Sort |
| Ophæng: | Fast montering/Skruemontering |
| Watt: | 15W |
| Højde: | 5 cm |
| Længde: | 54 cm |
| Dybde: | 5 cm |
| Materiale: | Stål |
| Produktvægt: | 0,67 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 4099854092831 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn