
| Ophæng: | Fast montering/Skruemontering |
| Fatning: | GU10 |
| Dæmpbar: | Ja |
| Fremstillet i Europa: | Ja |
| Watt: | 8W |
| Antal lyskilder: | 1 |
| Højde: | 12.4 cm |
| Diameter: | 10.3 cm |
| Materiale: | metal |
| Produktvægt: | 0.4 kg |
| Antal lamper i spotlight: | 1 |
| Produktionsland: | SE |
| Model Spotlight: | Rund |
| Vare-ID: | 6885068 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn
Kunne have været en bedre forbindelse end den klassiske billige sukkerknald med bare en skrue.
Men alt i alt en god lampe, som vi er tilfredse med.