
| Farve: | Sort |
| Ophæng: | Hænges på loftkrog |
| Fatning: | E27 |
| Watt: | 12 |
| Antal lyskilder: | 3 |
| Højde: | 58 cm |
| Bredde: | 50 cm |
| Længde: | 80 cm |
| Ledningslængde: | 100 cm |
| Materiale: | Metal, glas |
| Produktvægt: | 5.1 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 811135 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn