
| Farve: | Hvid |
| Ophæng: | Fast montering/Skruemontering |
| Rummets størrelse: | 20-36m² |
| Belysning i loftventilator: | Nej |
| Fjernbetjening inkluderet: | Nej |
| Watt: | 56W |
| Højde: | 47,5 cm |
| Diameter: | 132 cm |
| Materiale: | ABS, stål |
| Volt: | 230V |
| Produktvægt: | 5 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 7202140 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn