
| Farve: | Opal |
| Ophæng: | Fast montering/Skruemontering |
| Fatning: | G9 |
| Dæmpbar: | Ja |
| Watt: | 5W |
| Antal lyskilder: | 1 |
| Højde: | 10.7 cm |
| Bredde: | 20 cm |
| Længde: | 20 cm |
| Ledningslængde: | 312 cm |
| Materiale: | Glas, metal |
| Produktvægt: | 0.9 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 8110 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn