
| Farve: | Sort |
| Fatning: | Integreret LED |
| Type solcellelampe: | Pullerter |
| Højde: | 38 cm |
| Bredde: | 10 cm |
| Dybde: | 14 cm |
| Lumen: | 40 |
| Materiale: | Metal |
| Produktvægt: | 0,63 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 482-35 |

Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn