
| Farve: | Opal |
| Ophæng: | Hænges på loftkrog |
| Fatning: | Integreret LED |
| Dæmpbar: | Ja |
| Watt: | 12W |
| Højde: | 9 cm |
| Diameter: | 35 cm |
| Lumen: | 1000 |
| Materiale: | glas |
| Produktvægt: | 4.5 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | P353514LD |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn