
| Batteritid: | 1-5h |
| Fatning: | E27 |
| Watt: | 1W |
| Højde: | 22,5 cm |
| Diameter: | 8 cm |
| Lumen: | 39lm |
| Materiale: | Metal |
| Tænd/Sluk: | Dæmper på lampen |
| Kelvin: | 2700K |
| Produktvægt: | 0,35 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 52502/01/11 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn