
| : | Mørkegrå |
| Fatning: | GU10 |
| Watt: | 50W |
| Antal lyskilder: | 2 |
| Højde: | 25,7 cm |
| Bredde: | 9,5 cm |
| IP-klassificering: | IP65 |
| Materiale: | Aluminium |
| Produktvægt: | 0,95 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Model Udendørslampe: | Op- Og Nedlys |
| Vare-ID: | 7704678 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn