
| Farve: | Chrom |
| Ophæng: | Fast montering/Skruemontering |
| Fatning: | E14 |
| Dæmpbar: | Ja |
| Watt: | 40W |
| Antal lyskilder: | 9 |
| Højde: | 153 cm |
| Diameter: | 63 cm |
| Materiale: | Metal, akryl |
| Produktvægt: | 2,42 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 63129-9 |

Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn