
| Farve: | Natur |
| Fatning: | E27 |
| Watt: | 52W |
| Antal lyskilder: | 1 |
| Højde: | 26 cm |
| Bredde: | 23 cm |
| Længde: | 12 cm |
| Installation væglampe: | Fast montering/Skruemontering |
| Materiale: | metal, tang |
| Tænd/Sluk: | Via vægafbryder/dæmper |
| Produktvægt: | 0.58 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 99427/09 |













Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn