
| Farve: | Antik sølv |
| Ophæng: | Hænges på loftkrog |
| Fatning: | E14 |
| Dæmpbar: | Ja |
| Watt: | 40 W |
| Antal lyskilder: | 6 |
| Højde: | 60 cm |
| Diameter: | 58 cm |
| Ledningslængde: | 200 cm |
| Materiale: | metal |
| Produktvægt: | 6.6 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 15586-26 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn