Stilfuld adventslysestage lavet af akacietræ. Hver lysestage har et unikt udseende, da træstrukturen varierer i hver lysestage. Adventsstagen har 7 LED-lys, der udsender en smuk glød. En lysestage, der ikke går af mode og skaber julestemning i hjemmet fra år til år. Dette produkt er FSC®-mærket. Leveres med 1,8 m hvid ledning, afbryder og stik. Inkluderer 7 udskiftelige E10 LED-lys.

| : | Træ |
| Fatning: | E10 |
| Lyskilder: | LED-pærer |
| Batteri: | Nej |
| Watt: | 0,5W |
| Antal lyskilder: | 7 |
| Højde: | 40 cm |
| Længde: | 67 cm |
| Dybde: | 6 cm |
| Ledningslængde: | 180 cm |
| Materiale: | Træ, plastik |
| Produktvægt: | 1,08 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 214-89 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn