
| Farve: | Hvid |
| Fatning: | Integreret LED |
| Belysning juletræ: | Med belysning |
| Watt: | 3,6W |
| Højde: | 150 cm |
| Bredde: | 72 cm |
| Dybde: | 72 cm |
| Ledningslængde: | 500 cm |
| Lumen: | 68 |
| Kelvin: | 3000K |
| Produktvægt: | 1.7525 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 609-26-1 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn