Smukt grønt juletræ med 110 LED-lys. Grantræet har en højde på 150 cm. Skønt juletræ, der spreder en skøn julestemning.

| Farve: | Grøn |
| Fatning: | Integreret LED |
| Belysning juletræ: | Med belysning |
| Lysfarvetone: | Varmhvidt Lys |
| Watt: | 2.4 |
| Højde: | 150 cm |
| Bredde: | 80 cm |
| Dybde: | 80 cm |
| Ledningslængde: | 500 cm |
| IP-klassificering: | IP44 |
| Lumen: | 179 |
| Materiale: | Plast |
| Kelvin: | 2700K |
| Produktvægt: | 3,04 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 609-03-1 |






Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn