
| Farve: | Sort |
| Ophæng: | Fast montering/Skruemontering |
| Fatning: | E27 |
| Dæmpbar: | Ja |
| Watt: | 60W |
| Antal lyskilder: | 3 |
| Højde: | 37 cm |
| Bredde: | 30 cm |
| Længde: | 146 cm |
| Ledningslængde: | 204 cm |
| Materiale: | blødt stål, glas |
| Produktvægt: | 1.84 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 1023-3SM |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn