
| Ophæng: | Fast montering/Skruemontering |
| Fatning: | E27 |
| Dæmpbar: | Nej |
| Watt: | 40W |
| Antal lyskilder: | 1 |
| Højde: | 25 cm |
| Diameter: | 56 cm |
| Ledningslængde: | 150 cm |
| Materiale: | Metal, tekstil |
| Produktvægt: | 3 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 65405/56/41 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn