
| : | Antik messing |
| Ophæng: | Fast montering/Skruemontering |
| Fatning: | E14 |
| Dæmpbar: | Ja |
| Watt: | 60W |
| Antal lyskilder: | 8 |
| Højde: | 49 cm |
| Diameter: | 76 cm |
| Ledningslængde: | 70 cm |
| Materiale: | Stål, tekstil |
| Produktvægt: | 3,75 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 9828-8AB |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn