
| Farve: | Sølv |
| Fatning: | Integreret LED |
| Type stjerne: | Hængende |
| Ophæng: | Inkluderet |
| Watt: | 0,9W |
| Højde: | 50 cm |
| Bredde: | 50 cm |
| Dybde: | 0,3 cm |
| Ledningslængde: | 150 cm |
| Materiale: | Jern |
| Produktvægt: | 0.4 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 703436 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn