
| Farve: | Hvid |
| Fatning: | Integreret LED |
| Watt: | 6W |
| Højde: | 40.4 cm |
| Bredde: | 17.1 cm |
| Dybde: | 30.5 cm |
| Ledningslængde: | 150 cm |
| Lumen: | 600 |
| Materiale: | Plast |
| Tænd/Sluk: | Dæmper på lampen |
| Kelvin: | 3000 + 4000 + 6500K |
| Produktvægt: | 0,980 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 523090131 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn