
| Farve: | Sort |
| Fatning: | E14 |
| Watt: | 25W |
| Antal lyskilder: | 1 |
| Højde: | 48 cm |
| Diameter: | 17 cm |
| Materiale: | Metal/linned |
| Tænd/Sluk: | Afbryder på lampen |
| Produktvægt: | 0.5 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 520081-80/120-17-80 |


Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn