
| Farve: | Sort |
| Fatning: | Integreret LED |
| Watt: | 4W |
| Højde: | 15,2 cm |
| Bredde: | 11 cm |
| Dybde: | 7,3 cm |
| IP-klassificering: | IP44 |
| Lumen: | 230lm |
| Materiale: | Plast |
| Produktvægt: | 0,40 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Model Udendørslampe: | Bevægelsessensor |
| Vare-ID: | 9451816 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn