Bjurfors lysestage fra Marksløjd blander lige former med et klassisk design. Fod i mørkbejdset træ (fyrretræ) og hvide plastiklys. Placer den i vinduet eller på skænken i stuen og skab en smuk julestemning. Leveres med et 2 m hvidt plastikkabel, afbryder og stik. Inkluderer 5 udskiftelige E10-pærer på 55V.

| : | Mørkebrun |
| Fatning: | E10 |
| Lyskilder: | Glødepærer |
| Batteri: | Nej |
| Watt: | 3W |
| Antal lyskilder: | 5 |
| Højde: | 77 cm |
| Længde: | 53 cm |
| Dybde: | 8 cm |
| Ledningslængde: | 200 cm |
| Materiale: | Træ, plastik |
| Tænd/Sluk: | Afbryder på lampen |
| Produktvægt: | 0,9 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 706471 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn