Et elegant brunt dekorativt træ, der smukt lyser op om vinteren med sine 120 varmhvide LED-lys. Det rene design giver et moderne udtryk, perfekt til både indendørs og udendørs miljøer. takket være IP44-klassificering. Skab en atmosfærisk atmosfære med denne stearinlysstreng – en dekorationsfavorit i juletiden og hele året rundt! Transformer medfølger med 5m sort ledning og stik. Integreret LED-belysning.

| title_da: | Brun |
| Fatning: | Integreret LED |
| Batteri: | Nej |
| Brug af julebelysning: | Udendørs |
| Watt: | 3,6W |
| Højde: | 150 cm |
| Diameter: | 85 cm |
| Ledningslængde: | 500 cm |
| IP-klassificering: | IP44 |
| Lumen: | 2lm |
| Materiale: | Metal, plastik |
| Kelvin: | 2600-2800K |
| Produktvægt: | 1.25 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 3378-600 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn