
| Batteritid: | 6-10h |
| Fatning: | Integreret LED |
| Watt: | 2W |
| Højde: | 29,5 cm |
| Bredde: | 9 cm |
| Diameter: | 7,8 cm |
| Materiale: | Jern. Plast. |
| Tænd/Sluk: | Dæmper på lampen |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | LM2224YE |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn