Skab en stilfuld og moderne julestemning med denne elegante adventsstage i grålakeret træ. Den klassiske pyramideform er kombineret med et minimalistisk design, hvilket gør den til en perfekt indretningsdetalje i både traditionelle og moderne hjem. De syv stearinlys spreder et varmt og stemningsfuldt skær – en tidløs favorit, der lyser adventstiden op! Leveres med 1,7 m hvid ledning, strømafbryder og stik. Indeholder 7 udskiftelige E10-pærer (34V).

| Farve: | Grå |
| Fatning: | E10 |
| Lyskilder: | Glødepærer |
| Batteri: | Nej |
| Watt: | 3W |
| Højde: | 50 cm |
| Bredde: | 45,8 cm |
| Dybde: | 8 cm |
| Ledningslængde: | 170 cm |
| Lumen: | 8lm |
| Materiale: | Træ |
| Kelvin: | 2100K |
| Produktvægt: | 0.6 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 3931-305 |


Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn