Gå træ lysestage med syv lys. Stil lysestagen fx i vinduet for at skabe en hyggelig adventsstemning i hjemmet. Lysestagen har et kabel på; 180 cm. Indeholder 7 udskiftelige E10-pærer (34V).

| Fatning: | E10 |
| Lyskilder: | Glødepærer |
| Batteri: | Nej |
| Watt: | 3 |
| Antal lyskilder: | 7 |
| Højde: | 54 cm |
| Bredde: | 34 cm |
| Dybde: | 9 cm |
| Ledningslængde: | 180 cm |
| Materiale: | Træ, plastik |
| Produktvægt: | 0,75 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 212-01-1 |





















Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn