
| Farve: | Hvid |
| Ophæng: | Hænges på loftkrog |
| Fatning: | E27 |
| Dæmpbar: | Ja |
| Fremstillet i Europa: | Ja |
| Watt: | 60W |
| Antal lyskilder: | 1 |
| Højde: | 29.4 cm |
| Diameter: | 30 cm |
| Ledningslængde: | 300 cm |
| Materiale: | metal/glas |
| Produktvægt: | 2.2 kg |
| Produktionsland: | SE |
| Vare-ID: | 126486389 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn