
| Fatning: | Integreret LED |
| Dæmpbar: | Nej |
| Watt: | 2x3W |
| Antal lyskilder: | 2 |
| Højde: | 17 cm |
| Bredde: | 8 cm |
| Dybde: | 11 cm |
| IP-klassificering: | IP54 |
| Lumen: | 600lm |
| Materiale: | Aluminium |
| Kelvin: | 3000K |
| Produktvægt: | 1.05 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Model Udendørslampe: | Op- Og Nedlys |
| Vare-ID: | 7940-310 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn