
| Fatning: | E27 |
| Fremstillet i Europa: | Ja |
| Watt: | 60W |
| Antal lyskilder: | 1 |
| Højde: | 30 cm |
| Bredde: | 29.5 cm |
| Dybde: | 44 cm |
| IP-klassificering: | IP21 |
| Materiale: | Aluminium |
| Produktvægt: | 1.65 kg |
| Produktionsland: | HU |
| Model Udendørslampe: | Nedlys |
| Vare-ID: | 556-750 |

Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn