
| Farve: | Chrom |
| Ophæng: | Fast montering/Skruemontering |
| Fatning: | G9 |
| Dæmpbar: | Ja |
| Watt: | 33W |
| Antal lyskilder: | 8 |
| Højde: | 28 cm |
| Diameter: | 41 cm |
| Materiale: | blødt stål, aluminium, glas |
| Produktvægt: | 1.3 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 4048-8CC |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn