
| Farve: | Rav |
| Fatning: | Integreret LED |
| Type solcellelampe: | Jord |
| Højde: | 76 cm |
| Bredde: | 16 cm |
| Dybde: | 11 cm |
| Materiale: | Metal |
| Produktvægt: | 0,27 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 480-95 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn