
| Farve: | Rav |
| Fatning: | Integreret LED |
| Type solcellelampe: | Jord |
| Højde: | 85 cm |
| Bredde: | 17 cm |
| Dybde: | 13 cm |
| Materiale: | Glas, metal |
| Produktvægt: | 0,41 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 479-86 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn