
| : | Beige |
| Fatning: | E27 |
| Watt: | 40W |
| Antal lyskilder: | 1 |
| Højde: | 151 cm |
| Diameter: | 38 cm |
| Materiale: | Metal, tekstil |
| Produktvægt: | 4,1 kg |
| Produktionsland: | HU |
| Model gulvlampe: | Generel belysning |
| Vare-ID: | 900862 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn