
| Farve: | Sort |
| Fatning: | E27 |
| Watt: | 40W |
| Antal lyskilder: | 1 |
| Højde: | 162 cm |
| Bredde: | 22 cm |
| Længde: | 29.5 cm |
| Materiale: | stål |
| Produktvægt: | 3.391 kg |
| Produktionsland: | IN |
| Model gulvlampe: | Dekoration |
| Vare-ID: | 99594 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn