
| : | Messing |
| Type batterilys:: | Lanterner & Dekorationer |
| Watt: | 0,06W |
| Højde: | 28 cm |
| Bredde: | 28 cm |
| Dybde: | 4 cm |
| Materiale: | Metal, voks |
| Produktvægt: | 0,19 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 063-69 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn