
| Fatning: | G9 |
| Dæmpbar: | Ja |
| Watt: | 1,5W |
| Højde: | 5,1 cm |
| Bredde: | 1,6 cm |
| Dybde: | 1,2 cm |
| Lumen: | 110lm |
| Materiale: | Metal, plastik |
| Kelvin: | 2700K |
| Volt: | 230V |
| Produktvægt: | 0,01 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 344-07-5 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn