
| Fatning: | E10 |
| Dæmpbar: | Ja |
| Watt: | 3W |
| Højde: | 4,5 cm |
| Diameter: | 1,3 cm |
| Lumen: | 10lm |
| Produktvægt: | 0,2 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 304-55 |






Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn