
| Farve: | Hvid |
| Fatning: | Integreret LED |
| Watt: | 6W |
| Højde: | 6,5 cm |
| Bredde: | 11 cm |
| Dybde: | 15,5 cm |
| IP-klassificering: | IP54 |
| Installation væglampe: | Fast montering/Skruemontering |
| Materiale: | Aluminium |
| Produktvægt: | 0.8 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Model Udendørslampe: | Nedlys |
| Vare-ID: | 7881-250 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn