
| : | Guld |
| Ophæng: | Fast montering/Skruemontering |
| Fatning: | G9 |
| Dæmpbar: | Ja |
| Watt: | 33W |
| Antal lyskilder: | 8 |
| Højde: | 27 cm |
| Bredde: | 26 cm |
| Længde: | 100 cm |
| Ledningslængde: | 120 cm |
| Materiale: | Metal, glas |
| Produktvægt: | 4,6 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 68510-8SB |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn