
| Ophæng: | Hænges på loftkrog |
| Fatning: | E14 |
| Dæmpbar: | Nej |
| Fremstillet i Europa: | Ja |
| Watt: | 40W |
| Antal lyskilder: | 1 |
| Diameter: | 16 cm |
| Ledningslængde: | 400 cm |
| Materiale: | metal/glas |
| Produktvægt: | 1.3 kg |
| Produktionsland: | SE |
| Vare-ID: | 127686358 |

Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn