
| Ophæng: | Hænges på loftkrog |
| Fatning: | E14 |
| Dæmpbar: | Ja |
| Watt: | 60W |
| Antal lyskilder: | 1 |
| Højde: | 17,5 cm |
| Diameter: | 19 cm |
| Ledningslængde: | 280 cm |
| Materiale: | Glas, metal |
| Produktvægt: | 1,3 kg |
| Produktionsland: | SE |
| Vare-ID: | 10711018 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn