
| : | Rav |
| Ophæng: | Hænges på loftkrog |
| Fatning: | G9 |
| Dæmpbar: | Ja |
| Watt: | 8W |
| Antal lyskilder: | 6 |
| Højde: | 40 cm |
| Diameter: | 70 cm |
| Materiale: | Metal, glas |
| Produktvægt: | 3,7 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 4202610-5503 |

Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn