
| Farve: | Messing |
| Fremstillet i Europa: | Ja |
| Produkttype: | Reservedele |
| Højde: | 2,5 cm |
| Diameter: | 4,6 cm |
| Materiale: | Messing |
| Produktvægt: | 0.4 kg |
| Produktionsland: | SE |
| Vare-ID: | 3214MP |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn