
| : | Hvid |
| Ophæng: | Fast montering/Skruemontering |
| Fatning: | Integreret LED |
| Dæmpbar: | Ja |
| Watt: | 18W |
| Højde: | 3 cm |
| Diameter: | 27,5 cm |
| IP-klassificering: | IP44 |
| Lumen: | 1800lm |
| Materiale: | Plast |
| Kelvin: | 2700-6500K |
| Produktvægt: | 0,5 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Model Badeværelseslampe: | Loftlampe |
| Vare-ID: | G81240/05 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn