
| : | Træ |
| Ophæng: | Fast montering/Skruemontering |
| Fatning: | Integreret LED |
| Dæmpbar: | Ja |
| Watt: | 14W |
| Højde: | 6,5 cm |
| Diameter: | 34 cm |
| IP-klassificering: | IP44 |
| Lumen: | 1300lm |
| Materiale: | Metal, plastik, træ |
| Kelvin: | 3000-4500K |
| Produktvægt: | 0,86 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Model Badeværelseslampe: | Loftlampe |
| Vare-ID: | G99636/45 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn