
| Farve: | Træ |
| Ophæng: | Fast montering/Skruemontering |
| Fatning: | Integreret LED |
| Watt: | 16W |
| Højde: | 8,5 cm |
| Bredde: | 33 cm |
| Længde: | 44 cm |
| Lumen: | 1720lm |
| Materiale: | MDF, metal, plast |
| Kelvin: | 3000K |
| Produktvægt: | 0,83 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 67350-16 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn