Skab en legende og farverig julestemning med denne julemand i en luftballon. Dekorationen er lavet af plastik og har integreret LED-belysning med 11 dioder, der lyser i forskellige farver og giver et stemningsfuldt skær. Med en højde på cirka 30 cm vil den være et flot blikfang i hjemmet. Drevet af 3 AA-batterier (medfølger ikke) og leveres også med et USB-kabel til brug med ledning (transformer medfølger ikke).

| : | Flerfarvet |
| Fatning: | Integreret LED |
| Batteri: | Ja |
| Brug af julebelysning: | Udendørs |
| Watt: | 0,7W |
| Højde: | 31,5 cm |
| Diameter: | 16 cm |
| Materiale: | Plast |
| Tænd/Sluk: | Afbryder på lampen |
| Produktvægt: | 0,7 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 4240-000 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn