
| Fatning: | G9 |
| Watt: | 3,5W |
| Antal lyskilder: | 6 |
| Diameter: | 40 cm |
| Dybde: | 22,5 cm |
| Lumen: | 350lm |
| Installation væglampe: | Fast montering/Skruemontering |
| Materiale: | Metal, K9 krystaller |
| Tænd/Sluk: | Via vægafbryder/dæmper |
| Kelvin: | 3000K |
| Produktvægt: | 1,63 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 64135W |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn